Firmamız Hakkında

Maksan Pazarlama olarak sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

MAKSAN Pazarlama Şirketi  HIRDAVAT sektöründe faaliyet göstermek üzere Bandırma Sanayi bölgesinin en merkezi konumunda 500 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Şirketimiz güçlü öz sermaye ile faaliyetine başlamıştır.

Şirketimizde Makita, Stanly, İzeltaş, Bosch, Crown Power Tools, Fisco, İzmir Fırça, Karbosan marka ürünleri stantları ile birlikte mevcut olup ayrıca Sürbisa Sürmene Bıçaklarının bölge bayiliği ve standı mevcuttur. Bununla birlikte ürün yelpazemiz arasında güvenlik ekipmanları, elektrikli aletler, çelik halatlar, her türlü boy ve ebatta cıvatalar, el aletleri,  belli başlı ürünler bulunmaktadır.

MAKSAN Hırdavat, etkin ve çözüm odaklı çevre politikaları, zorunluluktan öte bir sorumluluk olarak gördüğü sosyal projelere sunacağı katkı ile Bandırma ve bölgenin geleceğine dair bir duyarlılık oluşturmak konusunda son derece isteklidir. Bu anlayışla MAKSAN Hırdavat, güçlü kurumsal yönetim anlayışı ile Bandırma ölçeğinde ve çevre il ve bölgelerde aranılan ve tercih edilen bir firma olmaya aday konumda olup, bunun haklı gururunu şimdiden yaşamaktadır.   İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.